Opinie

Najnowsze opinie naszych kursantów:

Ośrodek szkolenia kierowców godny polecenia

Rated 5 out of 5
23/01/2021

Egzamin zdany bez problemów za pierwszym razem. Gorąco i z czystym sumieniem rekomenduję ten ośrodek. Mnie uczył instruktor Piotr, któremu naprawdę zależy na wszystkich kursantach. Bardzo fachowe przygotowanie do egzaminu, dzięki czemu nie stanowił on problemu. Cieszę się, że tam trafiłem bo naprawdę nauczyłem się jeździć autem.

Kamil

PROFESJONALIZM

Rated 5 out of 5
19/11/2020

Polecam tę szkołę z czystym sumieniem . Instruktorzy bardzo profesjonalni o czym wspominali już moi poprzednicy . Dodam od siebie ,że mają bardzo indywidualne podejście do kursanta , przez co wiedzą , nad którymi elementami trzeba jeszcze popracować z daną osobą . Ogromnym plusem jest też bezproblemowe ułożenie grafiku pod kursanta . Przed samym egzaminem dostałem ogromne wsparcie mentalne od Piotra i nie bylo możliwości , abym nie zdał 🙂 . Egzamin zaliczony , kursant szczęścliwy , instruktorzy dumni, no i i o to chodzi :)) Pozdrawiam Łukasza i Piotra oraz życzę dalszych sukcesów .

Bartosz

Bardzo serdecznie polecam!

Rated 5 out of 5
05/06/2020

Bardzo profesjonalne podejście, super przyjemne jazdy, zawsze wesoło. Pan Piotr to najlepszy instruktor na świecie, super poczucie humoru i bardzo łagodnie tłumaczy każdy popełniony błąd. Bardzo serdecznie polecam!!

Cezary
5
Rated 5 out of 5
5 na 5 (na podstawie 10 opinii)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Bardzo słabo0%

Podziel się z nami własną opinią: